USŁUGI

PRZEPROWADZKI

PRO-PRZEPROWADZKI to przede wszystkim bezpieczeństwo , szybkość oraz profesjonalizm.Z nami się przeprowadzisz bezstresowo.Zapewniamy wszystko co potrzebne do realizacji usługi. Nas nic nie jest w stanie zaskoczyć. Przeprowadzamy biura, domy, mieszkania. Skontaktuj się z nami aby zamówić usługę i dostać bezpłatną wycenę.

TRANSPORT

Zapewniamy także państwu profesjonalny przewóz bagażu, asortymentu, rzeczy. Nasz transport jest w pierwszej kolejności bezpieczny, szybki oraz precyzyjny. Istnieje możliwość przewozu rzeczy między miastami, a także poza granicami  naszego kraju. Cena transportu jest ustalana indywidualnie i jest zależna od gabarytów oraz długości trasy.

MAGAZYNOWANIE

Posiadamy własną przestrzeń wolną od wilgoci oraz brudu. W tych warunkach gwarantujemy państwu sterylne oraz bezpieczne przechowywanie państwa własności. Cena usługi jest zależna od ilości gabarytu na m2 oraz czasu wynajmu przestrzeni magazynowej.

Dostawa materiałów do pakowania

Przed realizacją przeprowadzki istnieje możliwośc dostarczenia niezbędnych materiałow do zapakowania państwa mienia.

Zabezpiecznie ścieżki przeprowadzki

Nasze usługi to przede wszystkim profesjonalizm oraz bezpieczeństwo. Nie pozwalamy sobie na żaden błąd, dlatego zabezpieczamy ciągi komunkacyjne w tym windy, schody tak aby nic nie uległo uszkodzeniu.

n

Pakowanie

W trosce o bezpieczny transport każdego z elementów wyposażenia, gwarantujemy profesjonalne usługi pakowania mienia. Pakujemy także, rzeczy osobiste w tym dokumenty, odzież.

Załadunek

Gwarantujemy państwu bezpieczny transport za pomocą naszych pasów transportowyc oraz antypoślizgowych mat.

Transport

Zapewniamy także państwu profesjonalny przewóz mienia. Nasz transport jest w pierwszej kolejności bezpieczny, szybki oraz precyzyjny. Istnieje możliwość przewozu rzeczy między miastami, a także poza granicami  naszego kraju. Każdy transport jest ubezpieczony.

Wnoszenie Mienia

Zapewniamy kompleksową usługe wnoszenia i znoszenia mienia bez względu na dostęp do windy towarowej. Nasza wykfalifikowana załoga poradzi sobie nawet w najgorszych warunkach. Wnosimy mienie wedle zaleceń klienta.

Sprzątanie

Po zakończonym zleceniu sprzątamy po sobie. Na życzenie klienta utylizujemy nie potrzebne RTV/AGD

Magazynowanie

Posiadamy własną przestrzeń wolną od wilgoci oraz brudu. W tych warunkach gwarantujemy państwu sterylne oraz bezpieczne przechowywanie państwa własności.

 

 

Nasze usługi są zawsze ubezpieczone. Z nami masz pewność, że się nie zawiedziesz.