CENNIK

PRZEPROWADZAMY SIĘ RAZEM Z TOBĄ

Cennik

Przed Państwem przeprowadzka domu lub firmy? Nasze usługi stworzone zostały z myślą o klientach, którzy szukają atrakcyjnych ofert i rzetelnych usług. Zajmujemy się profesjonalnym przewozem mienia, a wszystkie powierzone nam na czas transportu przedmioty docierają do nowego lokum w idealnym stanie. Bez względu na to, czy zamówienie dotyczy zmiany miejsca zamieszkania na terenie Warszawy, czy przeprowadzkę do innego miasta lub nawet kraju – każde zadanie wykonamy sprawnie i terminowo. Cena ustalana jest indywidualnie, jednak zawsze okazuje się ona przyjemnym zaskoczeniem dla klienta.

Dysponujemy flotą specjalnie wyposażonych samochodów dostosowanych do przewozu nawet najbardziej nietypowych mebli. Przedmioty pakujemy i zabezpieczamy odpowiednimi materiałami, a na zamówienie magazynujemy je na określony przez zamawiającego czas. Zajmujemy się także profesjonalnym przenoszeniem firmowego archiwum. Z nami nawet poufne dokumenty są w pełni bezpieczne. Każde zadanie wykonujemy z najwyższą starannością, dostosowując się do potrzeb klienta. Zapraszamy do kontaktu i złożenia zapytania. Przedstawimy korzystną ofertę dopasowaną indywidualnie do Państwa wymagań.

Cennik przeprowadzek

Brak czasu, aby zajmować się pakowaniem i przeprowadzką to normalna sprawa. Jeśli zależy Państwu na szybkiej i jakościowej realizacji, zapraszamy! Przez lata działalności wykonaliśmy dziesiątki zleceń na terenie województwa mazowieckiego oraz Unii Europejskiej. Jesteśmy elastyczni i potrafimy dostosować się do zmieniających się warunków oraz reagować odpowiednio w każdej sytuacji. Bierzemy całkowitą odpowiedzialność za powierzone nam mienie – przewozimy je bezpiecznie, podczas gdy klient może spokojnie zajmować się swoimi sprawami.

Odpowiednie techniki pakowania pozwalają nam właściwie zabezpieczać przedmioty, a specjalny sprzęt na delikatne załadowanie nawet najcięższych mebli czy urządzeń. Samochody prowadzimy z wyczuciem i poruszamy się po znanych drogach. Jesteśmy solidni i dokładni, dlatego na koniec przeprowadzki zajmiemy się sprzątaniem. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.